Taneczna Koza powraca! Nowy utwór Goat już w sieci


17 sierpnia 2016

Podziel się newsem:

Utwór “Alarms” zapowiada trzeci krążek szwedzkiej grupy Goat.

Pamiętacie Goat? Nie mamy na myśli Japończyków, którzy nie tak dawno wpadli do Katowic na Off Festival, ale Szwedów w maskach, którzy brzmią jak szalona psychodeliczna etnowariacja wokół The Knife.

Grupa zapowiedziała na październik premierę swojej kolejnej płyty zatytułowanej Requiem i umieściła w Internecie kolejny kawałek z nadchodzącego albumu. Nosi on tytuł “Alarms”:

Nie wiemy jak wy, ale my po przesłuchaniu “Alarms” liczymy, że Goat wpadną w najbliższym czasie do Polski, nawet jeśli dotychczasowe zapowiedzi Requiem brzmią nieco spokojniej od tego, co dotychczas muzyczna reprezentacja pokazywała na swoich płytach i koncertach.

Sprawdź także:
5 utwórów, które nie były przebojami tego lata

Utwór “Alarms” zapowiada trzeci krążek szwedzkiej grupy Goat. Pamiętacie Goat? Nie mamy na myśli Japończyków, którzy nie tak dawno wpadli do Katowic na Off Festival, ale Szwedów w maskach, którzy brzmią jak szalona psychodeliczna etnowariacja wokół The Knife. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim […]


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →