Nowy singiel od KARI. Będzie album!


31 stycznia 2019

Podziel się newsem:

Zobacz, co ma do zaproponowania ta nietuzinkowa wokalistka.

KARI to polska wokalistka i kompozytorka. Na swoim koncie ma nominacje do Fryderyka w kategorii Debiut Roku, nagrodę magazynu HIRO 2012 oraz nagrodę Międzynarodowego Festiwalu Songwriterów.

Singiel „Time” jest zapowiedzią czwartego już albumu wokalistki, którego premiera planowana jest na początek przyszłego roku. W utworze oprócz eterycznego wokalu można usłyszeć dźwięki prawdziwej harfy, przesterowanych gitar, ksylofonu a nawet gongi.

„Time” to piosenka, którą napisałam w czasie bardzo trudnego rozstania. Opisuję w niej momenty niemocy nawiązania dialogu z samą sobą oraz czas ogromnych zmian w moim życiu.

KARI odnosi sukcesy także za granicą. Jej utwór „The One” pojawił się na playliście brytyjskiego BBC Radio 1, co zaowocowało jej występem na BBC RADIO’s BIG WEEKEND.

Jej twórczość często kojarzona jest ze skandynawskimi wokalistkami takimi jak Lykke Li czy Stina Nordenstam.

Zobacz, co ma do zaproponowania ta nietuzinkowa wokalistka. KARI to polska wokalistka i kompozytorka. Na swoim koncie ma nominacje do Fryderyka w kategorii Debiut Roku, nagrodę magazynu HIRO 2012 oraz nagrodę Międzynarodowego Festiwalu Songwriterów. Singiel „Time” jest zapowiedzią czwartego już albumu wokalistki, którego premiera planowana jest na początek przyszłego roku. W utworze oprócz eterycznego wokalu można usłyszeć […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku: