materiały prasowe

Nowy materiał od DJ-a Volta już w grudniu


23 listopada 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Nowa płyta legendy polskiej sceny hip-hopowej, DJ-a Volta, ma się ukazać jeszcze przed końcem 2021 roku. Sprawdź szczegóły.

Nowe wydawnictwo DJ-a Volta

Na epce będzie sześć tracków, ukaże się prawdopodobnie wyłącznie na winylu. Gościnnie pojawili się PMD z EPMD, the Artifacts, Ed O.G., G-DOT & Born, Joe S.M.P.T.E. i paru innych artystów.

– zapowiadał Volt już w 2018 w rozmowie z CGM

Przeczytaj także: Album „Masz to jak w banku” skończył 20 lat. Porozmawialiśmy o nim z Ostrym

Płyta ma być idealna dla osób tęskniących za klasycznym hip-hopowym brzmieniem lat 90-tych. Kolejny szczegół, który ujawnił DJ Volt prezentuje się następująco:

Stylistyka jak najbardziej tradycyjna. Wyciągnąłem z szafy starą bitmaszynę SP1200, której używałem na moich starych albumach.

Na nadchodzącym albumie pojawić się mają legendy amerykańskiej sceny, takie jak Freeway, PMD, Edo G, Artifacts czy Mecca Star. Dystrybucją zajmie się jeden z polskich labeli, a także legendarne amerykańskie Fat Beats. Będzie to pierwszy solowy materiał Volta od 14 lat. Bez wątpienia – jest na co czekać.

Przeczytaj także: Peja/Slums Attack – debiut zespołu ma już 25 lat! Raper komentuje jubileuszowe ćwierćwiecze

Nowa płyta legendy polskiej sceny hip-hopowej, DJ-a Volta, ma się ukazać jeszcze przed końcem 2021 roku. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Nowe wydawnictwo DJ-a Volta Na epce […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →