Nowojorski artysta – Nicolas Bruno fotografuje swoje sny


04 czerwca 2019

Podziel się newsem:

Sny można opowiadać, ale też i fotografować! Nicolas Bruno ze swoich koszmarów tworzy niesamowitą sztukę.

Fotografować można wszystko… nawet swoje sny! Jeden z nowojorskich fotografów Nicolas Bruno od siódmego roku życia cierpi na paraliż przysenny, czyli porażenie mięśni przy zachowaniu świadomości. Koszmary senne dokuczają mu od piętnastego roku życia, niemal każdej nocy. Artysta opierając się na własnych doświadczeniach stworzył surrealistyczne i konceptualistyczne fotografie.

Fotograf zaczął prowadzić dziennik snów, a następnie starał się je analizować i przekształcać w symbole. Następnie swoje przemyślenia zaczął przekładać na fotografie. Jak fotografuje sny? Bruno ustawia aparat na statywie i robi zdjęcia z wykorzystaniem interwałometru, co pozwala mu pojawić się kilka razy na tej samej fotografii, w innych kostiumach i z innymi rekwizytami. Tylko zobaczcie jak wyglądają jego sny!

Sprawdźcie całe PORTFOLIO artysty.

Sny można opowiadać, ale też i fotografować! Nicolas Bruno ze swoich koszmarów tworzy niesamowitą sztukę. Fotografować można wszystko… nawet swoje sny! Jeden z nowojorskich fotografów Nicolas Bruno od siódmego roku życia cierpi na paraliż przysenny, czyli porażenie mięśni przy zachowaniu świadomości. Koszmary senne dokuczają mu od piętnastego roku życia, niemal każdej nocy. Artysta opierając się na własnych doświadczeniach stworzył surrealistyczne […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →