Nowe klipy od Tyler, The Creator, MØ & Diplo oraz Twenty One Pilots rozkręcą Wam WEEKEND!


09 sierpnia 2018

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Mamy dla Was trzy muzyczne kąski, które warto dodać do playlisty!

Dla niektórych, szczególnie w wakacje, weekend zaczyna się już w środę. ;) Dlatego podrzucamy Wam 3 zacne nuty pachnące nowością, które na pewno będą dobrym podkładem do weekendowego chillu i/lub melanżu!

W serwisie You Tube właśnie pojawiły się 3 świeżutkie klipy od Tyler, The Creator, duetu MØ & Diplo oraz chłopaków z Twenty One Pilots!

Tyler, The Creator do kawałka zaprosił Kali Uchis i ASAP Rocky’ego. :) Utwór „See you again” to prawdziwy, muzyczny dream team!

Sun In Your Eyes to kolejny, wakacyjny kawałek od  MØ & Diplo. Duet ma na swoim koncie takie hity, jak XXX 88, Get It Right i Stay Open. Przy okazji przypominamy, że MØ 19 października wydaje kolejny krążek, a 21 listopada wystąpi w warszawskim klubie Stodoła!

Twenty One Pilots wpadną do Polski w 2019 roku, by zaprezentować materiał ze swojej najnowszej płyty „Trench” (premiera 5 października). Zespół zagra 15 lutego w łódzkiej Atlas Arenie –  bilety na ich koncert wyprzedały się błyskawicznie. Obczajcie najnowszy klip od Twenty One Pilots „Levitate”.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.