Nothing But Thieves pojechali na Ukrainę nagrać klip do nowego singla. Efekt? Zobaczcie sami!


21 lipca 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Blokowiska, karaluchy i niezbyt przyjaźni lokalsi. Zobaczcie naszych wschodnich sąsiadów oczami chłopaków z Nothing But Thieves!

Jeden z najbardziej popularnych rockowych bandów młodego pokolenia szykuje się do wydania nowej płyty. Album Broken Machine pojawi się w sklepach 8 września, a drugim singlem promującym krążek jest kawałek Sorry.

Chłopaki swój nowy utwór zobrazowali klipem nagranym na Ukrainie. Widok blokowisk i smutnej, szarej rzeczywistości może się wydawać bardzo znajomy. ;)

Album Broken Machine wyprodukował Mike Crossey, który odpowiada też za brzmienie takich grup, jak Foals i Arctic Monkeys. A przy okazji przypominamy, że już 5 sierpnia chłopaków z Nothing But Thieves będzie można na żywo usłyszeć podczas Przystanku Woodstock! Mamy nadzieję, że poza singlami Sorry i Amsterdam usłyszymy też jakiś nieznany kawałek z nowej płyty. :D

Blokowiska, karaluchy i niezbyt przyjaźni lokalsi. Zobaczcie naszych wschodnich sąsiadów oczami chłopaków z Nothing But Thieves! Jeden z najbardziej popularnych rockowych bandów młodego pokolenia szykuje się do wydania nowej płyty. Album Broken Machine pojawi się w sklepach 8 września, a drugim singlem promującym krążek jest kawałek Sorry. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →