Nostalgista, projektant śmieci, ekspert ds. uproszczeń – ci specjaliści będą poszukiwani w przyszłości!


14 maja 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Nadal nie jesteś pewien, kim chcesz zostać, gdy dorośniesz? Mamy dla Ciebie kilka ciekawych propozycji!

W wieku 5 lat większość z nas chce zostać gwiazdą popu, strażakiem lub agentem FBI. Niestety rzeczywistość szybko weryfikuje nasze dziecięce marzenia. ;) Jeśli więc nadal nie wiecie, co jest Waszym prawdziwym powołaniem – warto wziąć pod uwagę… zawody przyszłości!

Kto będzie za kilkanaście lat zgarniał największą kasę? Foresighterzy z nowojorskiej agencji Idea Couture czy Sparks& Honey przewidują, że w 2030 roku na rynku będą potrzebni fachowcy do zadań specjalnych!

Jakich dokładnie? Oto lista zawodów przyszłości, które za 30 lat będą bardzo pożądane na rynku pracy!

Personal Digital Curator (osobisty kurator cyfrowy) – specjalista ds. planowania naszego wizerunku w sieci, zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym

via GIPHY

Garbage Designer (projektant śmieci) – czyli osoba nadająca drugie życie wszelkim śmieciom i odpadom

via GIPHY

Simplicity Designer (ekspert ds. uproszczeń) będzie doradzał firmom, jak uprościć ich działanie i nie utrudniać sobie i innym życia niepotrzebnymi procedurami, czyli po prostu być “simply the best”. ;)

via GIPHY

Healthcare Navigator (doradca ds. opieki zdrowotnej) – osoba, która podpowie, jak dbać o zdrowie bez przepłacania i czekania w kolejkach do każdego specjalisty

via GIPHY

Nostalgist (nostalgista) – projektant wnętrz specjalizujący się w tworzeniu klimatów z czasów przeszłych, by starsze osoby mogły czuć się swojo i swojsko.

via GIPHY

Digital Death Manager (manager śmierci cyfrowej) – agent, który wie co zrobić, by internet o Tobie zapomniał raz na zawsze. ;)

via GIPHY

 

Nadal nie jesteś pewien, kim chcesz zostać, gdy dorośniesz? Mamy dla Ciebie kilka ciekawych propozycji! W wieku 5 lat większość z nas chce zostać gwiazdą popu, strażakiem lub agentem FBI. Niestety rzeczywistość szybko weryfikuje nasze dziecięce marzenia. ;) Jeśli więc nadal nie wiecie, co jest Waszym prawdziwym powołaniem – warto wziąć pod uwagę… zawody przyszłości! […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →