Noś się modnie i dobrze! Australijczycy stworzyli apkę, dzięki której sprawdzisz, czy twoja ulubiona marka jest fair!


19 lipca 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Good On You to aplikacja, dzięki której dowiecie się, czy wasza ulubiona firma odzieżowa jest eko i fair, czy jednak ma coś na sumieniu. ;)

Chcesz być świadomym konsumentem? Zainstaluj na telefonie Good On You – aplikację, dzięki której łatwo “prześwietlisz” ponad 1200 popularnych marek odzieżowych.

Dzięki apce dowiesz się, czy dana firma godnie traktuje swoich pracowników, nie zanieczyszcza środowiska i nie zabija zwierząt. Jeśli więc bycie eko i fairtrade to dla Ciebie prawdziwe wartości, a nie wyświechtane hasła – Good On You na pewno się przyda.

 

via GIPHY

A jeśli okaże się, że zrobienie zakupów w danym sklepie byłoby jednak moralnie wątpliwe – apka podpowie, u jakich projektantów i producentów w okolicy kupicie podobne ciuchy lub akcesoria – i to bez wyrzutów sumienia. :)

Dzięki apce Good On You możecie się nosić i modnie i dobrze. :) Apkę możecie pobrać klikając TUTAJ. 

Good On You to aplikacja, dzięki której dowiecie się, czy wasza ulubiona firma odzieżowa jest eko i fair, czy jednak ma coś na sumieniu. ;) Chcesz być świadomym konsumentem? Zainstaluj na telefonie Good On You – aplikację, dzięki której łatwo “prześwietlisz” ponad 1200 popularnych marek odzieżowych. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →