W Niebie szykuje się uczta dla postmodernistycznych romantyków. Baths i Daedelus zagrają na jednym koncercie.


11 lutego 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Wszyscy wyznawcy dobrego brzmienia idą do Nieba. 

Zamiast kolekcjonować różne rzeczy, które potem trzeba odkurzać – lepiej kolekcjonować wrażenia. Szczególnie te muzyczne. Najbliższa ku temu okazja wydarzy się już 1 marca, kiedy to w stołecznym Niebie na jednym koncercie pojawi się dwóch muzyków/producentów prosto z LA.

Gwiazdą wieczoru będzie Will Wiesenfeld aka Baths, który zaprezentuje materiał ze swojej najnowszej płyty Romaplasm inspirowanej m.in. anime, grami komputerowymi i komiksami.

Zanim Baths pojawi się na scenie w romantyczno-elektroniczny klimat niebiańską publikę będzie wprowadzać Daedelus, który od 15 lat działa na scenie beat i elektronicznej współpracując z takimi wytwórniami, jak Ninja Tune, Anticon i Brainfeeder. Polecamy!

Wszyscy wyznawcy dobrego brzmienia idą do Nieba.  Zamiast kolekcjonować różne rzeczy, które potem trzeba odkurzać – lepiej kolekcjonować wrażenia. Szczególnie te muzyczne. Najbliższa ku temu okazja wydarzy się już 1 marca, kiedy to w stołecznym Niebie na jednym koncercie pojawi się dwóch muzyków/producentów prosto z LA. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →