Nie daj się nabrać! Dzięki aplikacji Decode rozpoznasz podróbki!


22 lipca 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Sprzedawca na eBayu zapewnia cię, że sprzedaje oryginalny produkt? Od dziś nie musisz wierzyć mu na słowo. ;)

Szacuje się, że nieuczciwi handlarze sprzedają co roku podróbki za ok. pół biliona dolarów. Oczywiście nie są tym zachwyceni ani producenci, których projekty są podrabiane, ani konsumenci, którzy kupują za niemałe pieniądze trefny towar.

Jeśli więc macie wątpliwości, czy perfumy z super promocji są faktycznie oryginałem w okazyjnej cenie, a torebka-perełka sprzedawana na Allegro nie jest tak naprawdę tandetnym badziewiem z doszytą metką – skorzystajcie z apki Decode!

Nowojorski start-up Blue Bite, przy użyciu technologii NFC stworzył aplikację, która pozwala klientom w prosty sposób zweryfikować uczciwość sprzedawców. Wystarczy przyłożyć telefon do torebki, biżuterii czy butów, zeskanować produkt i… od razu wiadomo, czy mamy do czynienia z oryginałem, czy z podróbką. 

Sprzedawca na eBayu zapewnia cię, że sprzedaje oryginalny produkt? Od dziś nie musisz wierzyć mu na słowo. ;) Szacuje się, że nieuczciwi handlarze sprzedają co roku podróbki za ok. pół biliona dolarów. Oczywiście nie są tym zachwyceni ani producenci, których projekty są podrabiane, ani konsumenci, którzy kupują za niemałe pieniądze trefny towar. Zobacz także Co […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →