NCT127 wrócili z kawałkiem “Superhuman” – koniecznie sprawdźcie!


24 maja 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Nareszcie jest! Wszyscy stęsknieni NCT127 mogą wreszcie nacieszyć uszy i oczy nowym kawałkiem Superhuman z czwartego minialbumu We are superhuman.

NCT to zespół z jednym z najbardziej oryginalnych konceptów na koreańskim rynku muzycznym. Nazwa grupy to skrót od słów Neo Culture Technology i określenie to ma opisywać system w jakim funkcjonuje boysband.

Zespół nie ma określonej liczby członków. Teoretycznie ma być ich nieskończenie wielu. Działają oni w licznych podgrupach umiejscowionych w miastach na całym świecie. I tak NCT127 to unit z Seulu, a liczba 127 w nazwie odnosi się do długości geograficznej, na której leży stolica Korei Południowej.

Inne podgrupy to NCT U, NCT Dream, czy najnowszy WayV. W zeszłym roku grupa nagrała też fantastyczny kawałek Black on Black jako NCT2018, gromadząc wszystkich 18 członków! To już mały tłum, prawda?

Z czego znany jest zespół? Poza dynamiczną muzyką, przykuwającymi uwagę teledyskami i wyrazistymi konceptami, są też mistrzami skomplikowanych choreografii. Trudno odciągnąć wzrok od układów tanecznych, które fantastycznie wykorzystują to, że grupa jest tak liczna.
Nie inaczej jest i w przypadku Superhuman. Teledysk atakuje oczy futurystycznymi scenami, intensywnymi barwami i choreografią, która jest jak zawsze hipnotyzująca. Koniecznie sprawdźcie:
A jeżeli chcecie posłuchać całego albumu, kliknijcie tutaj.

Nareszcie jest! Wszyscy stęsknieni NCT127 mogą wreszcie nacieszyć uszy i oczy nowym kawałkiem Superhuman z czwartego minialbumu We are superhuman. NCT to zespół z jednym z najbardziej oryginalnych konceptów na koreańskim rynku muzycznym. Nazwa grupy to skrót od słów Neo Culture Technology i określenie to ma opisywać system w jakim funkcjonuje boysband. Zobacz także Posłuchajcie […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →