Nazywają ją Andym Warholem YouTube’a. Zjawiskowa Poppy zrobi show w Warszawie!


13 lipca 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Artystka, youtuberka i prowokatorka o niesamowitej urodzie. Pochodząca z USA Poppy wystąpi w warszawskiej Drukarni.

New York Magazine i Business Insider okrzyknęły ją Andym Warholem YouTube’a, a Rolling Stone uznał jej album za jedną z najbardziej zaskakujących płyt roku. Zjawiskowa blondynka o pseudonimie Poppy rozprzestrzeniła się w sieci by mówiąc oczywistości, jedząc coś, czy kwestionując istnienie powodować zakłopotanie. Ale działalność na kanale YouTube się nie kończy. Poppy też tańczy, śpiewa, tworzy muzę, pisze teksty i robi niezłą muzę, którą zaprezentuje polskie publice.

Piękna Poppy, którą Andy Warhol na pewno z chęcią zaprosiłby do klubu Studio 54, wystąpi 1. października w warszawskiej Drukarni. Bilety w cenie 79 zł dostępne będą od piątku 13.7.2018 na Biletomat.pl.

Artystka, youtuberka i prowokatorka o niesamowitej urodzie. Pochodząca z USA Poppy wystąpi w warszawskiej Drukarni. New York Magazine i Business Insider okrzyknęły ją Andym Warholem YouTube’a, a Rolling Stone uznał jej album za jedną z najbardziej zaskakujących płyt roku. Zjawiskowa blondynka o pseudonimie Poppy rozprzestrzeniła się w sieci by mówiąc oczywistości, jedząc coś, czy kwestionując istnienie powodować […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →