Naomi Campbell, Miley Cyrus i Kardashianki w Starym Browarze w Poznaniu!


25 lipca 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Takie sławy zobaczymy na wystawie poświęconej twórczości Davida LaChapelle!

Przed jego obiektywem pozowały najpiękniejsze top modelki oraz gwiazdy sportu, muzyki i Hollywoodu – m.in. David Beckham, Lady Gaga, Madonna, Elton John, Elisabeth Taylor, Michael Jackson i rodzina Kardashianów.

I żadna z tych sław nie krępowała się kontrowersyjnych póz, czy ekstrawaganckich ujęć będących wizją artysty. A to dlatego, że wielki świat szołbizu kocha Davida LaChapelle i to z wzajemnością!

David LaChapelle publikował swoje zdjęcia w najsłynniejszych magazynach świata, m.in. w Vogue, Rolling Stones czy Vanity Fair. Prócz fotografii artysta zajmuje się także reżyserią teledysków, które zrealizował chociażby dla Florence & The Machine, Britney Spears czy Jennifer Lopez.

To on rozebrał Lil Kim i pokrył jej ciało logotypem Louisa Vuittona, włożył cierniową koronę Kanye Westowi, a z Marka Wahlberga stworzył blond seksbombę.

We wrześniu prace światowej sławy fotografa nazywanego następcą Andy’ego Warhola zobaczyć będzie można w galerii znajdującej się na dziedzińcu poznańskiego Starego Browaru! Wystawa artysty potrwa do 5 września do 12 października.

To obowiązkowy punkt programu zarówno dla miłośników sztuki, jak również – showbiznesu i hollywodzkiego blichtru. :)

Takie sławy zobaczymy na wystawie poświęconej twórczości Davida LaChapelle! Przed jego obiektywem pozowały najpiękniejsze top modelki oraz gwiazdy sportu, muzyki i Hollywoodu – m.in. David Beckham, Lady Gaga, Madonna, Elton John, Elisabeth Taylor, Michael Jackson i rodzina Kardashianów. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →