Namiętnie lajkujesz na Facebook’u? Uważaj! Możesz za to słono zapłacić!


04 czerwca 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Jeden z internautów został skazany za hejtowanie na Facebook’u!

Jak wiadomo, w internecie nic nie ginie. Dlatego trzeba uważać nie tylko na to, co się hejtuje, ale też na to, jakim wpisom na Facebook’u daje się lajka!

Przekonał się o tym Erwin Kessler, Szwajcar skazany za lajkowanie antysemickich i rasistowskich opinii, które pojawiły się w serwisie. 

Jak informuje portal Independent.co.uk sąd uznał, że lajkowanie hejterskich wpisów jest równoznaczne z ich popieraniem i rozpowszechnianiem. A zatem klikając Lubię to na Facebook’u Erwin Kessler niejako podpisał się pod obraźliwymi postami jednocześnie stając się propagatorem zakazanych treści.

Za kilka nieroztropnych kliknięć myszki Szwajcar musiał nieźle zapłacić. Sąd ukarał internautę grzywną w wysokości 4000 franków szwajcarskich.

Jeden z internautów został skazany za hejtowanie na Facebook’u! Jak wiadomo, w internecie nic nie ginie. Dlatego trzeba uważać nie tylko na to, co się hejtuje, ale też na to, jakim wpisom na Facebook’u daje się lajka! Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →