Najpiękniejsze leśne SPA w Polsce!


12 marca 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Pierwsze ciepłe dni pobudziły jeszcze bardziej tęsknotę za wiosną. Po długiej zimie czas zregenerować siebie i swoje ciało. Dobrym rozwiązaniem może być wizyta w SPA… Polecamy miejscówkę, w której z pewnością odbudujesz swoje witalne siły!

Camp SPA to miejsce, które znajduje się w Polsce, ale dodając z niego zdjęcie na Instagram możesz śmiało oznaczyć lokalizację: BALI. Nikt się nie zorientuje, bo tam jest tak samo pięknie i egzotycznie!

Leśne SPA znajduje się w miejscowości Łukta (Warmia) i tworzą je lokalni artyści. Doświadczyć tam można relaksu w naturze doznając kąpieli ziołowych w wannie wystawionej na łące. Kosmetyki, które są tam używane do ekologicznych zabiegów wykonano ze zdrowej kuchni bazującej na sezonowych produktach od lokalnych dostawców.

Miejsce jest praktycznie pozbawione zasięgu, a to dobrze też wpłynie na detoks dla głowy i ciała.

#sauna #campspa #spa #spainforest #las #relax fot.@the_snap_shots

A post shared by Camp SPA (@campspa) on

?#campspa ? #spa ?#spainforest ?#sauna ?#relax ? fot. Anna Bojarowicz

A post shared by Camp SPA (@campspa) on

My się rozmarzyliśmy, a Wy?

Źródło zdjęć: Camp Spa Facebook

Pierwsze ciepłe dni pobudziły jeszcze bardziej tęsknotę za wiosną. Po długiej zimie czas zregenerować siebie i swoje ciało. Dobrym rozwiązaniem może być wizyta w SPA… Polecamy miejscówkę, w której z pewnością odbudujesz swoje witalne siły! Camp SPA to miejsce, które znajduje się w Polsce, ale dodając z niego zdjęcie na Instagram możesz śmiało oznaczyć lokalizację: […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →