Najlepszy indie pop wybrzmi w Stodole. Ben Howard oraz Angus & Julia Stone przyjeżdżają do Polski!


22 marca 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Dwa czerwcowe koncerty na pewno wprowadzą Was w błogi nastrój.

W czerwcu w warszawskiej Stodole będzie można posłuchać sielskich, miło bujających, wprowadzających w błogostan muzycznych opowieści. Do Polski przyjadą bowiem najlepsi światowi songwriterzy i singerzy, którzy od lat czarują czułymi dla ucha kawałkami z okolic folk i indie pop.

Pierwszym z nich jest Ben Howard, który w warszawskiej Stodole wystąpi 8 czerwca po 3-letniej przerwie od grania na żywo! Koncert w Warszawie to jedna z nielicznych okazji, by zobaczyć artystę na żywo w te wakacje. Poza występem w Stodole Ben Howard pojawi się też m.in. na festiwalach Rock Werchter i Lollapalooza.

Kolejni muzyczni goście przyjadą z kolei do Warszawy z dalekiej Australii. Ich kawałek Big Jet Plane osiągnął prawie 40 mln wyświetleń w serwisie YouTube. Teraz Angus i Julia Stone sami wsiądą do samolotu i przylecą do Polski, by po raz pierwszy zagrać dla polskiej publiki swoje najfajniejsze kawałki. Utalentowane #boho #indie rodzeństwo zagra koncert 27 czerwca w warszawskiej Stodole.

Dwa czerwcowe koncerty na pewno wprowadzą Was w błogi nastrój. W czerwcu w warszawskiej Stodole będzie można posłuchać sielskich, miło bujających, wprowadzających w błogostan muzycznych opowieści. Do Polski przyjadą bowiem najlepsi światowi songwriterzy i singerzy, którzy od lat czarują czułymi dla ucha kawałkami z okolic folk i indie pop. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →