Najlepsze rzemieślnicze piwka wypijesz w katowickim Spodku na Silesia Beer Fest!


20 sierpnia 2018

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

To już 5. edycja imprezy, na którym fest popijesz i nieźle pojesz. ;)

Ta impreza to obowiązkowy punkt programu dla wszystkich piwoszy! Jeśli wiesz, jaka jest różnica między Ipą i Ale (albo chcesz się dowiedzieć), lubisz czuć na podniebieniu delikatną goryczkę i wiesz, że kraftowe piwka smakują lepiej – koniecznie wpadnij do Katowic w drugi weekend września, by na Silesia Beer Fest 2018 uraczyć się najlepszymi rzemieślniczymi browarkami.

Podczas imprezy będzie można spróbować kilkuset różnych piw od ponad 40 wystawców. Zagryzki i podkładki do browarków będą serwowane w specjalnej strefie food truck’ów, a z degustacji będzie można wrócić do domu z takimi pięknymi gadżetami! :)

Zobaczcie, jak było ostatnio na Silesia Beer Fest i wpadajcie na najlepiej podchmielony festiwal w Polsce. :) Impreza odbędzie się w dniach 7-8 września w katowickim Spodku. 

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
10 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.