Najlepsze polskie wokalistki na jednej scenie! Trasa Women’s Voices rusza już we wrześniu!


27 sierpnia 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Szykujcie się na koncerty w klimacie GIRL POWER!

“Kobiece głosy mają moc” – pod takim hasłem odbędzie się trasa “Women’s Voices”, podczas której wystąpią czołowe przedstawicielki polskiej sceny muzycznej.

Już we wrześniu projekt “Women’s Voices” będzie miał swoją drugą odsłonę, a do udziału w nim zaproszono takie wokalistki, jak Paulina Przybysz, Kayah, Brodka, Kasia Nosowska, Natalia Przybysz, Daria Zawiałow i Mery Spolsky!

Na “Women’s Voices” spotkają się więc artystkireprezentujące różne pokolenia i style muzyczne, które w piosenkach opowiadają swoje fascynujące historie.

Każda wokalistka zaśpiewa swoje utwory w nowych, przygotowanych przez Paulinę Przybysz i jej zespół aranżach. Oprócz tego usłyszymy też wybrane przez Paulinę covery, które wybrzmią podczas specjalnego, wspólnego występu. Artystki będą świętować w stylu girl power oraz rozważać, co jeszcze można zrobić, by głos kobiecy był bardziej słyszalny.

Pierwszy jesienny koncert “Women’s Voices” odbędzie się 9 września w Toruniu. Później piękne i zdolne kobiety o potężnych głosach pojawią się w Katowicach (16.09.), Łodzi (21.09.), Gdańsku (22.09), Poznaniu (23.09.) oraz Szczecinie (13.10.).

Who run the world? Girls!

Szykujcie się na koncerty w klimacie GIRL POWER! “Kobiece głosy mają moc” – pod takim hasłem odbędzie się trasa “Women’s Voices”, podczas której wystąpią czołowe przedstawicielki polskiej sceny muzycznej. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →