Najlepsze hiphopowe teledyski marca made in Poland – nasze TOP 10!


29 marca 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Na wiosnę polskie rapy zaowocowały świetnymi produkcjami. Wybraliśmy dla Was the best of the best!

Najlepszy teledysk marca? Oczywiście najwyższe miejsce na podium należy do Taconafide i pierwszego klipu hiphopowego duetu, który pobił wszystkie możliwe rekordy oglądalności – Tamagotchi na YouTube w tydzień zebrał prawie 8 milionów wyświetleń , a na Spotify zdetronizowali nawet Eda Sheerana! 

Ale to nie koniec polskich marcowych teledysków godnych uwagi. Spośród klipów, które pojawiły się w ciągu 4 ostatnich tygodni na uwagę na pewno zasługuje animowany “Kanterstrajk” Tworzywa, zmysłowy “Sensum” Gedza, kolorystycznie mocno dający po oczach klip Żabsona Koperta, czy też najnowsze dzieła KęKę i PRO8L3Mu.

Kto jeszcze pojawił się w naszym zestawieniu? Sprawdźcie 10 najlepszych hip hopowych klipów z Polski, które będą rządzić całą wiosnę! :)

Na wiosnę polskie rapy zaowocowały świetnymi produkcjami. Wybraliśmy dla Was the best of the best! Najlepszy teledysk marca? Oczywiście najwyższe miejsce na podium należy do Taconafide i pierwszego klipu hiphopowego duetu, który pobił wszystkie możliwe rekordy oglądalności – Tamagotchi na YouTube w tydzień zebrał prawie 8 milionów wyświetleń , a na Spotify zdetronizowali nawet Eda […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →