Najlepsi DJ’e świata zjeżdżają do Krakowa! Finał Red Bull 3 Style? Ta impreza doda Ci skrzydeł.


14 stycznia 2018

Podziel się newsem:

Oni walczą o tytuł Mistrza, ty się dobrze bawisz.

Reklama

To jedna z najbardziej prestiżowych imprez na świecie – finał Red Bull 3Style co roku organizowany jest w innym zakątku świata prezentując sety najlepszych DJ’ów. Tym razem kultowa impreza odbędzie się po raz pierwszy w Polsce!

W najlepszych krakowskich miejscówkach swoje sety będą prezentować topowi DJ’e. Ci, którzy porwą serca publiki i jurorów spotkają się w wielkim finale w Teatrze im. Juliusza Słowackiego, który specjalnie na tę okazję zostanie przearanżowany na przestrzeń klubową!

Eliminacje do Finału Red Bull 3Style odbędą się w klubach Forum Przestrzenie, Shine, ZetPeTe i Studio w dniach 7-10.02.2018. Każdego dnia 6 uczestników zagra swoje sety, w których będą łączyć przynajmniej 3 gatunki muzyczne.

Red Bull 3Style to jedyna okazja, by bawić się do wyśmienitej muzy granej przez DJ’ską światową śmietankę. Ta impreza doda Wam skrzydeł. ;)

Oni walczą o tytuł Mistrza, ty się dobrze bawisz. To jedna z najbardziej prestiżowych imprez na świecie – finał Red Bull 3Style co roku organizowany jest w innym zakątku świata prezentując sety najlepszych DJ’ów. Tym razem kultowa impreza odbędzie się po raz pierwszy w Polsce! W najlepszych krakowskich miejscówkach swoje sety będą prezentować topowi DJ’e. […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku: