Najfajniejsze secondhandy w sieci, w których znajdziesz prawdziwe oldskulowe perełki.


09 stycznia 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Szukasz oversizowego ortalionu, brzydkiego swetra lub kreacji na karnawałową imprezkę pod hasłem Dynastia? Te adresy mogą Ci się przydać!

Nadeszła moda na 90s, a wraz z nią do szaf powróciły kolorowe bluzy, połyskujące sukienki, oversizowe marynarki i spodnie piramidki. Chcesz mieć stylówę na Brendę z serialu Beverly Hills 90210, ale Twoja mama i/lub siostra systematycznie wietrzyły garderobę? W tych lumpach znajdziesz prawdziwe oldskulowe perełki.

NAJLEPSZE SECONDHANDY VINTAGE – VINTAGE STORY

To platforma zakupowa skupiająca najlepsze butiki i kolekcjonerów mody vintage. Możesz tu przebierać w używanych ciuszkach takich sklepów, jak BRC Vintage, NJURomantic, Cindy Vintage czy Cukier Puder.

NAJLEPSZE SECONDHANDY VINTAGE – KLUNKEN

Podobnie, jak w przypadku Vintage Story, możesz tu i kupić, i sprzedać. Założycielka sklepu Marysia Kłosińska weryfikuje oferowane na Klunken ciuszki, dzięki czemu znajdują się tam jedynie stylowe, vintydżowe perełki. Szukasz klasycznych Levis’ów, skórzanej kurtki albo szpilek w stylu lat 80.? Zajrzyj na Klunken.

NAJLEPSZE SECONDHANDY VINTAGE – NooNah

Tu znajdziecie markowe ubrania, retro perełki i kolekcję własną inspirowaną modą vintage. Niezaprzeczalnym atutem tego butiku są oryginalne stylizacje, które prezentują z gracją 3 nieustraszone siostry/manekiny – Dżesika, Dżoana i Dżordan. <3

NAJLEPSZE SECONDHANDY VINTAGE – SOMA VINTAGE

Porządna selekcja ubrań z poprzednich dekad, które zachowały się w niemal nienaruszonym stanie. Podział kategorii na dwudziestolecia ( 60s-70s i 80s-90s) ułatwi wyszperanie wymarzonego outfitu.

 

NAJLEPSZE SECONDHANDY VINTAGE – LOO LABORATORIUM

Niektóre wyszperane przez właścicielkę ubrania wyglądają jak z planu zdjęciowego Dynastii, ale poza sukienkami z bufiastymi rękawami znajdziecie tu regularne dostawy naprawdę odjechanych ciuchów. Od oldskulowych t-shirtów, przez romantyczne szmizjerki po błyszczące, cekinowe kiecki. W sklepie stacjonarnym w Poznaniu można też wypożyczyć kostiumy.

 

Szukasz oversizowego ortalionu, brzydkiego swetra lub kreacji na karnawałową imprezkę pod hasłem Dynastia? Te adresy mogą Ci się przydać! Nadeszła moda na 90s, a wraz z nią do szaf powróciły kolorowe bluzy, połyskujące sukienki, oversizowe marynarki i spodnie piramidki. Chcesz mieć stylówę na Brendę z serialu Beverly Hills 90210, ale Twoja mama i/lub siostra systematycznie […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →