JIMEK szuka chętnych do współpracy. Nagraj z nim utwór!


22 lutego 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Wszyscy zainteresowani stworzeniem kawałka razem z JIMKIEM, mogą wysyłać, nagrane przez siebie dźwięki, niezależnie od tego czy są muzykami czy nie. Wybrane nagrania znajdą się także w teledysku.

Muzyczny projekt 30/90 to efekt połączonych sił JIMKA z marką Wyborowa. To nie pierwsza taka współpraca – zdolny kompozytor i producent stworzył z Wyborową w ubiegłym roku projekt #SłuchajMiasta, w ramach którego powstał utwór oraz klip “3Cities”. W tym roku JIMEK świętuje 30. urodziny, a Wyborowa 90 lat – stąd nazwa projektu. Dla muzykalnych osób to przede wszystkim okazja do stania się częścią utworu i teledysku Radzimira Dębskiego.

W projekcie wziąć udział mogą wszyscy pasjonaci muzyki. JIMEK na stronie projektu projekt3090.pl zamieści tylko początkowy szkic utworu, do którego dograć będzie mógł się każdy chętny. Nie trzeba nawet grać na instrumencie – może za niego posłużyć kartka papieru, sztućce lub jakikolwiek przedmiot, który wydaje dźwięk. Wystarczy przesłać fragment muzyki – krótki utwór, sampel, wokal lub inspirujący dźwięk razem z video. Dobrze tłumaczy to dodana przez JIMKA grafika:

jimek projekt 30 90

– Najbardziej nie mogę się doczekać, aby wykorzystując technikę samplingu, umożliwić każdemu kto chce stać się gwiazdą rocka albo wirtuozem instrumentu, realizację marzeń, nawet jeżeli ta osoba nie jest muzykiem – mówi Radzimir Dębski.

 

Projekt 30/90: Wszystko może być muzyką

Sam artysta nie wie, jaki finalnie będzie miał kształt utwór. Na bieżąco będzie sprawdzał i reagował na to, co przysyłają ludzie. Taka forma konkursu jest mu osobiście bliska – w końcu to od wygranej w konkursie na remix Beyonce rozpoczęła się jego kariera.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wejść na stronę projektu projekt3090.pl i dodać swoje własne nagranie. Projekt ruszył 13 lutego a na zgłoszenia kompozytor czeka do 15 marca. O wyborze prawie wszystkich nadesłanych ścieżek muzycznych będzie decydował Jimek, ale także internauci – nagranie, które zostanie najwyżej ocenione przez społeczność internetową na stronie ma gwarantowane miejsce w utworze.

Wszyscy zainteresowani stworzeniem kawałka razem z JIMKIEM, mogą wysyłać, nagrane przez siebie dźwięki, niezależnie od tego czy są muzykami czy nie. Wybrane nagrania znajdą się także w teledysku. Muzyczny projekt 30/90 to efekt połączonych sił JIMKA z marką Wyborowa. To nie pierwsza taka współpraca – zdolny kompozytor i producent stworzył z Wyborową w ubiegłym roku […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →