Nadzieja angielskiego rynku muzycznego – duet Seafret – na trzech koncertach w Polsce!

Ania Hofman
20 lipca 2018

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Zespół odwiedzi Poznań, Warszawę i Kraków. 

Brytyjczycy potrafią robić muzę! A jednym z najbardziej obiecujących, młodych zespołów na wyspie jest młodziutki duet Seafret!

Harry Draper i Jack Sedman dopiero się rozkręcają, a już mają na koncie długogrającą płytę, wiele lat wspólnego koncertowania oraz kilka przebojów, takich jak  „Give me Something”, „Oceans”, „To The Sea” czy „Be There”.

Kilka dni temu ukazał się najnowszy singiel Seafret – „Can’t Look Away”, który zapowiada najnowszą EP-kę zespołu. Już niedługo będzie można go usłyszeć w Polsce – chłopaki z Seafret w październiku odwiedzą bowiem Polskę.

Duet zagra 12 października w poznańskiej Tamie, 13 października w warszawskiej Proximie i 14 października w krakowskim klubie Kwadrat.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.