Nadzieja angielskiego rynku muzycznego – duet Seafret – na trzech koncertach w Polsce!


20 lipca 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Zespół odwiedzi Poznań, Warszawę i Kraków. 

Brytyjczycy potrafią robić muzę! A jednym z najbardziej obiecujących, młodych zespołów na wyspie jest młodziutki duet Seafret!

Harry Draper i Jack Sedman dopiero się rozkręcają, a już mają na koncie długogrającą płytę, wiele lat wspólnego koncertowania oraz kilka przebojów, takich jak  “Give me Something”, “Oceans”, “To The Sea” czy “Be There”.

Kilka dni temu ukazał się najnowszy singiel Seafret – „Can’t Look Away”, który zapowiada najnowszą EP-kę zespołu. Już niedługo będzie można go usłyszeć w Polsce – chłopaki z Seafret w październiku odwiedzą bowiem Polskę.

Duet zagra 12 października w poznańskiej Tamie, 13 października w warszawskiej Proximie i 14 października w krakowskim klubie Kwadrat.

Zespół odwiedzi Poznań, Warszawę i Kraków.  Brytyjczycy potrafią robić muzę! A jednym z najbardziej obiecujących, młodych zespołów na wyspie jest młodziutki duet Seafret! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Harry […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →