Na scenie polskiej elektroniki pojawiła się piękna, zdolna kobieta. Szykujcie się na album YUUKI!


26 listopada 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Czarujący uśmiech, mocny wokal, ciekawe brzmienie łączące elektronikę i gitarowe brzmienie. Jeśli nie słyszeliście jeszcze o YUUKI – teraz możecie to nadrobić. :)

Śpiewa od dziecka, inspiruje się Islandią, sama pisze i śpiewa, komponuje i gra z fajnymi (jak zapewnia) chłopakami. Kasia Wypchło aka YUUKI to kolejna osobowość na scenie alternative/electro, o której niedługo może być głośno.

Dlaczego? Po pierwsze – ciekawe brzmienie. Po drugie – szczerość i oryginalność. Po trzecie – ten uśmiech. :D

Nasza muzyka to kompilacja elektroniki ze sporą dawką przestrzeni, charakterystycznego wokalu, gitarowych brzmień i refrenów zapadających w pamięć, niosących słowa w których każdy może odnaleźć cząstkę siebie. To opowieści o tym, co widzimy, czego doświadczamy lub czego pragniemy.

Tak o swojej twórczości opowiada sama wokalistka, która właśnie nagrywa debiutancką płytę promowaną singlem Slow Down. Warto przy weekendzie sobie zrobić odpowiedni slow motion, zasłuchać się w dźwiękach YUUKI i razem z nią odpłynąć. Czekamy na więcej!

Czarujący uśmiech, mocny wokal, ciekawe brzmienie łączące elektronikę i gitarowe brzmienie. Jeśli nie słyszeliście jeszcze o YUUKI – teraz możecie to nadrobić. :) Śpiewa od dziecka, inspiruje się Islandią, sama pisze i śpiewa, komponuje i gra z fajnymi (jak zapewnia) chłopakami. Kasia Wypchło aka YUUKI to kolejna osobowość na scenie alternative/electro, o której niedługo może […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →