Na festiwalu w San Francisco powstanie “MARYCHOLAND”!


26 lipca 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Po występach takich gwiazd, jak The Weeknd, Florence + The Machine i Janet Jackson będzie można odwiedzić specjalną “strefę trawy”.

“Marycholand” – tak w naszym wolnym tłumaczeniu nazywać się będzie nowa atrakcja festiwalu Outside Lands, która odbędzie się w San Francisco w dniach 10-12 sierpnia.

Jak poinformował portal MixMag, na terenie festiwalu powstanie specjalna strefa, w której amatorzy aromatycznego zielska będą mogli zapoznać się z jego zaletami oraz sposobami wykorzystania w codziennym życiu. Na imprezie będzie można wziąć udział w warsztatach edukacyjnych, zapoznać się z nowymi sposobami “celebracji” specyfiku, a także uzyskać fachowej porady od “budtendersów”, czyli fachowców w dziedzinie uprawy i zastosowania konopii indyjskiej.

via GIPHY

Co ciekawe, na Outside Lands ani marihuany, ani produktów z konopią indyjską nie będzie można kupić, ale wizyta w “Grass Landzie” to okazja do zapoznania się z ofertą producentów i zamówienia ich wyrobów z dostawą do domu. A także do poznania mniej konwencjonalnych zastosowań tej rośliny – np. w celach zdrowotnych czy upiększających. ;)

Poza “Grass Landem” na imprezie analogicznie powstaną strefy poświęcone alkoholowym trunkom – Beer Land i Wine Land. 

No cóż… na polską edycję “Marycholandu” raczej nie mamy co liczyć, ponieważ w przeciwieństwie do naszego kraju – w Kalifornii marihuana jest legalna.

Po występach takich gwiazd, jak The Weeknd, Florence + The Machine i Janet Jackson będzie można odwiedzić specjalną “strefę trawy”. “Marycholand” – tak w naszym wolnym tłumaczeniu nazywać się będzie nowa atrakcja festiwalu Outside Lands, która odbędzie się w San Francisco w dniach 10-12 sierpnia. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →