Na BEERWEEK Festival w Krakowie napijesz się najlepszych rzemieślniczych piwek!


14 maja 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Polski Oktoberfest? BEERWEEK Festival 2018 to kilkaset różnych piw w jednym miejscu w Krakowie!

W pierwszy czerwcowy weekend na stadionie Cracovii spotkają się wszyscy miłośnicy złotego trunku! Na 4. edycji BEERWEEK Festival, podobnie jak w ubiegłym roku, przeszło czterdzieści browarów rzemieślniczych z całej Polski zaprezentuje zarówno swoje klasyczne pozycje jak i piwa przygotowane specjalnie na z okazji wydarzenia.

Oni nawarzą Wam piwa, abyście mogli ze smakiem je sobie wypić! :) Dopełnieniem doznań smakowych na terenach zielonych obok stadionu powstanie rozbudowana strefa food truck.

BEERWEEK Festival 2018 odbędzie się w dniach 1-4 czerwca. Wpadnijcie na testowanie wyjątkowo dobrych piwek i przyjemny, weekendowy chill z przyjaciółmi!

Polski Oktoberfest? BEERWEEK Festival 2018 to kilkaset różnych piw w jednym miejscu w Krakowie! W pierwszy czerwcowy weekend na stadionie Cracovii spotkają się wszyscy miłośnicy złotego trunku! Na 4. edycji BEERWEEK Festival, podobnie jak w ubiegłym roku, przeszło czterdzieści browarów rzemieślniczych z całej Polski zaprezentuje zarówno swoje klasyczne pozycje jak i piwa przygotowane specjalnie na […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →