Muchy wracają do gry! „Terroromans” wybrzmi na koncertach w całej Polsce!


05 października 2018

Podziel się newsem:

Zespół wyrusza w trasę w oryginalnym składzie. 

Najpierw niespodziewanie pojawili się na Spring Breaku, potem zagrali świetne koncerty na Openrze i OFF Festival, a teraz nadszedł czas na klubowe koncerty w największych miastach Polski!

Zespół Muchy powraca w oryginalnym składzie, by przypomnieć fanom dobrego, polskiego rocka swój debiutancki krążek, który był jednym z najważniejszych polskich albumów rockowych ubiegłej dekady.

Poznańska grupa wystąpi jesienią w Poznaniu, Wrocławiu, Sopocie, Warszawie, Krakowie i Łodzi. Będzie więc okazja, by znów poszaleć przy takich kawałkach, jak „Najważniejszy dzień” czy „Miasto doznań”!

MUCHY – KONCERTY – KUP BILET

  • 18.11 Wrocław
  • 30.11 Sopot
  • 01.12 Poznań
  • 02.12 Warszawa
  • 13.12 Łódź
  • 14.12 Kraków

Trasie koncertowej towarzyszy reedycja debiutanckiej płyty – „Xerroromans” został uzupełniona o całkiem nową piosenkę.

Zespół wyrusza w trasę w oryginalnym składzie.  Najpierw niespodziewanie pojawili się na Spring Breaku, potem zagrali świetne koncerty na Openrze i OFF Festival, a teraz nadszedł czas na klubowe koncerty w największych miastach Polski! Zespół Muchy powraca w oryginalnym składzie, by przypomnieć fanom dobrego, polskiego rocka swój debiutancki krążek, który był jednym z najważniejszych polskich […]

Kup Bilety

Biletomat.pl
35 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →