Morcheeba ponownie w Polsce


01 maja 2019

Podziel się newsem:

Morcheeba to legenda brytyjskiego trip hopu. Obecnie grupa kontynuuje promocję wydanego w ubiegłym roku albumu Blaze Away.

Zespół powstał w połowie lat dziewięćdziesiątych i wydał dotychczas dziewięć studyjnych albumów, które sprzedały się w nakładzie ponad 10 milionów egzemplarzy. 

Brytyjczycy są obecnie w trakcie promocji swojego najnowszego, dziewiątego albumu Blaze Away, który został wydany po pięcioletniej przerwie. Płyta zadziwia świeżością i zręcznością, z jaką Skye i Ross poruszają się między muzycznymi gatunkami.

Po ponad dwóch dekadach na scenie Morcheeba nie musi nic udowadniać tworząc muzykę bez schematów i ograniczeń. Najnowsza płyta emanuje artystyczną wolnością i niezwykłą swobodą. Na płycie pojawiają się także znakomici goście, Roots Manuva, Benjamin Biolay, czy Amanda Zamolo.

Na „Blaze Away” postaraliśmy się sięgnąć po wiele wpływów znanych z wczesnych nagrań Morcheeby. Słuchaliśmy mnóstwo bluesa z lat 50., rocka psychodelicznego z lat 60., dub reggae lat 70. Nie zabraknie nawiązań do lat 80., czyli stylu electro oraz hip-hopu lat 90. Cokolwiek nas zainspirowało, staraliśmy się podążać tym tropem.

Zespół już 8 maja wystąpi we wrocławskim A2. Wejściówki na to wydarzenie są jeszcze dostępne na stronie BILETOMAT.PL.

Morcheeba to legenda brytyjskiego trip hopu. Obecnie grupa kontynuuje promocję wydanego w ubiegłym roku albumu Blaze Away. Zespół powstał w połowie lat dziewięćdziesiątych i wydał dotychczas dziewięć studyjnych albumów, które sprzedały się w nakładzie ponad 10 milionów egzemplarzy.  Brytyjczycy są obecnie w trakcie promocji swojego najnowszego, dziewiątego albumu Blaze Away, który został wydany po pięcioletniej […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
110 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.