ma dla Was dwie dobre wiadomości!


16 lipca 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Bawiliście się w najlepsze na jej koncercie na Openerze? Niedługo będzie okazja, by znów spotkać się z MØ na żywo i posłuchać jej nowych kawałków!

Znana z hitów ‘Lean On’, ‘Final Song’ czy ‘Kamikaze’ MØ ogłosiła premierę swojej nowej płyty ‘Forever Neverland’. Długo oczekiwany następca debiutanckiego krążka sprzed 4 (!) lat ukaże się 19 października, a pierwszym singlem promującym wydawnictwo jest „Sun In Our Eyes”.

Ale to nie koniec dobrych wiadomości od MØ! Po świetnym koncercie na Open’er Festival 2018 artystka jesienią powróci do Polski, by zaprezentować swój nowy materiał. MØ wystąpi 21 listopada w warszawskim klubie Stodoła, a supportować ją będzie ALMA, która nagrała z duńską wokalistką kawałek “Dance For Me”.

 

Bawiliście się w najlepsze na jej koncercie na Openerze? Niedługo będzie okazja, by znów spotkać się z MØ na żywo i posłuchać jej nowych kawałków! Znana z hitów ‘Lean On’, ‘Final Song’ czy ‘Kamikaze’ MØ ogłosiła premierę swojej nowej płyty ‘Forever Neverland’. Długo oczekiwany następca debiutanckiego krążka sprzed 4 (!) lat ukaże się 19 października, a […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →