Młodzi dizajnerzy zmieniają oblicze warszawskiej Pragi. Efekt? Zobaczcie sami!


18 stycznia 2018

Obserwuj nas na instagramie:

W ramach 4. edycji projektu re:design powstało 12 nowych szyldów, które ozdobiły praskie lokale usługowe.

O tym, że na polskich ulicach panuje wizualny nieład nie trzeba nikogo przekonywać. Wystarczy przejść się ulicami dowolnego miasta by stwierdzić, że w temacie sklepowych szyldów i bannerów reklamowych w naszym kraju panuje wolna amerykanka.

Z wizualnym bałaganem na polskich ulicach walczy Stowarzyszenie Traffic Design, które tym razem na warsztat wzięło… praskie sklepy i zakłady usługowe. W ramach 4. edycji projektu re:design młodzi graficy odmienili witryny 12 lokalnych przedsiębiorców. Realizacja projektów odbyła się na zlecenie Biura Architektury i Planowania Przestrzennego Urzędu m.st. Warszawy i jest częścią programu rewitalizacji na_prawa warszawa i objęła lokale w okolicach ulicy Ząbkowskiej, Stalowej, Wileńskiej oraz 11 Listopada.

Efekt? Zamiast kłujących tandetą i trącących myszką szyldów lokale zyskały nową, ciekawą identyfikację wizualną. Zobaczcie sami, jak warszawska Praga zmieniła się dzięki re:design 4.

Odzież dla dzieci — proj. Anita Wasik, ul. Wileńska 21

Atelier — proj. Filip Tofil SYFONSTUDIO, ul Stalowa 15

Ślusarz — proj. Paweł Ryżko, ul. Wileńska 21

Serwis RTV — proj. Marian Misiak Threedotstype, ul. Wileńska 12

Pozostałe projekty można obejrzeć na stronie Stowarzyszenia Traffic Design.

W ramach 4. edycji projektu re:design powstało 12 nowych szyldów, które ozdobiły praskie lokale usługowe. O tym, że na polskich ulicach panuje wizualny nieład nie trzeba nikogo przekonywać. Wystarczy przejść się ulicami dowolnego miasta by stwierdzić, że w temacie sklepowych szyldów i bannerów reklamowych w naszym kraju panuje wolna amerykanka. Zobacz także Co obejrzeć po […]

Obserwuj nas na instagramie:


 

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →