MISBHV debiutuje na Fashion Week Paris! Dużo neonowej zieleni.


06 lutego 2019

Obserwuj nas na instagramie:

19 stycznia o godzinie 21:00 MISBHV pokazało swoją kolejcę na sezon AW19 w Paryżu!

Gosia Baczyńska, jako jedyna polska projektantka, mogła zasmakować paryskiego wybiegu mody. Teraz przyszedł czas na MISBHV i wielki sukces marki. MISBHV zaczynało od projektowania koszulek i casualowych bluz. Sukcesy odnosili małymi krokami. Zbierali świetne recenzje w mediach z całego świata. Ich debiut na paryskim Tygodniu Mody jest kolejnym rozdziałem w historii marki o światowej ekspansji.

W Paryżu prezentowali kolekcję na jesień-zimę 2019. Projektanci sięgnęli do lat 60. i 70. Dlatego możemy zauważyć farbowane ubrania w stylu tie-dye. Pojawia się oczywiście modny na ten rok kolor neonowej zieleni. Macie ochotę nosić te ubrania?

19 stycznia o godzinie 21:00 MISBHV pokazało swoją kolejcę na sezon AW19 w Paryżu! Gosia Baczyńska, jako jedyna polska projektantka, mogła zasmakować paryskiego wybiegu mody. Teraz przyszedł czas na MISBHV i wielki sukces marki. MISBHV zaczynało od projektowania koszulek i casualowych bluz. Sukcesy odnosili małymi krokami. Zbierali świetne recenzje w mediach z całego świata. Ich […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →