fot. Michał Stańczyk / TVN

Mini serial „Kontrola” powraca. 3 sezon już za chwilę


25 stycznia 2022

Podziel się newsem:

Widzowie serialu Kontrola nie mogą narzekać na nudę! Już za chwilę swoją premierę będzie miał trzeci sezon serii, a wraz z nim – kolejny przewrót w życiach Majki i Natalii.

Natasza Parzymies – z warszawskiej filmówki na międzynarodowe ekrany

Kontrola to krótki mini serial oparty na kilkuminutowych odcinkach, który reżyserka Natasza Parzymies stworzyła jako etiudę o tematyce erotycznej na zaliczenie przedmiotu na pierwszym roku studiów w Warszawskiej Szkole Filmowej. Pierwszy sezon został opublikowany w serwisie YouTube i niespodziewanie stał się hitem na skalę międzynarodową. Wszystkie odcinki serialu zostały wyświetlone w sumie kilkadziesiąt milionów razy, a Kontrola zyskała popularność nie tylko w Polsce, ale również w takich krajach jak Brazylia, Indie, USA czy Chiny. Co stoi za tak ogromnym sukcesem twórczości Nataszy Parzymies?

Kontrola serial 3 sezon
„Kontrola”, fot. Michał Stańczyk / TVN

Zręczne ukazanie emocji oraz pozbawione stereotypów, autentyczne przedstawienie miłości homoseksualnej łączącej główne bohaterki – tylko tyle i aż tyle wystarczyło, aby podbić serca widzów na całym świecie. Kontrola to bowiem historia przypadkowego spotkania dwóch dziewczyn podczas tytułowej kontroli bezpieczeństwa na lotnisku. Majka i Natalia wpadają na siebie po pewnym czasie od zakończenia swojego związku i próbują zbudować tę relację od nowa.

Ralph Kaminski w trzecim sezonie Kontroli! Kiedy premiera?

Drugi sezon serialu, który miał swoją premierę na platformie Player.pl na początku 2022 roku, pozostawił spory niedosyt. Na szczęście fani losów Majki i Natalii nie będą musieli długo czekać na ich kontynuację, bowiem trzeci sezon tego popularnego na całym świecie serialu, trafi do serwisu już 10 lutego 2022 roku.

W rolach głównych ponownie zagrają Adrianna Chlebicka (Natalia), Ewelina Pankowska (Majka), Jakub Sielski (Kuba), Joanna Połeć (Wera), Anu Czerwiński (Franek) oraz Anna Krotoska (matka Natalii). Na ekranie nie zabraknie również nowych postaci, w których role wcielą się Katarzyna Gniewkowska, Irena Melcer, Dorota Stalińska oraz… Cezary Żak i Ralph Kaminski!

Zobacz również: Ralph Kaminski – tęcza nikogo nie obraża. Również w Białymstoku

Kontrola serial 3 sezon
„Kontrola”, fot. Michał Stańczyk / TVN

Kontrola, sezon 3 – zobacz zwiastun!

Na trzeci sezon Kontroli złoży się łącznie sześć nowych odcinków, które będą emitowane podwójnie w każdy czwartek od 10 lutego. Jak czytamy w opisie serii:

W trzecim sezonie dziewczyny dojrzały już do uczucia, które je połączyło. Majka po kilku miesiącach spędzonych za granicą, wraca do Polski. Natalia z kolei spędziła ten czas skupiając się na realizacji swoich marzeń. Po miesiącach rozłąki, nie mogły się doczekać ponownego spotkania. Burzliwe czasy mają już za sobą, teraz do pełni szczęścia potrzebują już tylko siebie. I kiedy wydawać by się mogło, że nic już nie może stanąć im na drodze, ich życie wywraca się do góry nogami. Decyzja o posiadaniu dziecka powinna być przemyślana, jednak tego czasu w przypadku Majki i Natalii zabrakło. Czy uczucie, które je połączyło jest na tyle silne, by przejść przez trudniejszy czas razem?

Widzowie serialu Kontrola nie mogą narzekać na nudę! Już za chwilę swoją premierę będzie miał trzeci sezon serii, a wraz z nim – kolejny przewrót w życiach Majki i Natalii. Natasza Parzymies – z warszawskiej filmówki na międzynarodowe ekrany Kontrola to krótki mini serial oparty na kilkuminutowych odcinkach, który reżyserka Natasza Parzymies stworzyła jako etiudę […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →