Mikromusic zagra dwa mega koncerty – w Poznaniu i Sopocie!


24 lipca 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Na obu koncertach będzie można usłyszeć kawałki z najnowszej płyty zespołu “Tak mi się nie chce.”

Ich muzyka wymyka się wszelkim klasyfikacjom, a teksty wyśpiewywane przez delikatny wokal Natalii Grosiak na długo zapadają w pamięć.

Pięć lat temu podbili serca (nie tylko) dziewczyn kawałkiem “Takiego chłopaka”, który w serwisie YouTube zebrał ponad 18 milionów wyświetleń.

Ich ostatni krążek “Tak mi się nie chce” zdobył nominację do nagród Fryderyki 2018 w kategorii “Alternatywna Płyta Roku”. Ale na koncertach Mikromusic w Poznaniu i Sopocie będzie nie tylko alternatywnie, ale też avant popowo, jazzowo, folkowo i elektronicznie!

24 sierpnia Mikromusic zagra koncert akustyczny, a występ zespołu supportować będzie Paweł Izdebski. Dla poznańskiej publiczności Mikromusic wystąpi 26 października w klubie B17.

 

Na obu koncertach będzie można usłyszeć kawałki z najnowszej płyty zespołu “Tak mi się nie chce.” Ich muzyka wymyka się wszelkim klasyfikacjom, a teksty wyśpiewywane przez delikatny wokal Natalii Grosiak na długo zapadają w pamięć. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →