Mike Posner wydaje nowy album i.. rusza w 9-miesięczną wędrówkę.


10 stycznia 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Mike Posner zaprezentował ostatnio najnowszy singiel „Move On”, który jest zapowiedzią trzeciego albumu „A Real Good Kid”. Premiera już 18 stycznia.

Wielokrotnie nagradzany artysta, autor takich hitów jak „I Took a Pill in Ibiza” czy „Cooler Than Me” zapowiedział, że ramach uczczenia wydania nowego albumu wyrusza w wędrówkę po Stanach Zjednoczonych. 

Podróż zacznę od Wybrzeża Atlantyku i dojdę do Pacyfiku. Zajmie mi ona większą część 31. roku mojego życia.

Prace nad nowym albumem trwały dwa lata. Artysta w tym czasie zajmował się śmiertelnie chorym ojcem, co odbiło się na tematyce utworów. Posner śpiewa w nich o miłości, żałobie i utracie bliskich.

Muzyk zadebiutował w 2010 roku. Wydał wtedy płytę „31 Minutes to Takeoff”. Oprócz prac nad swoimi utworami tworzył również piosenki dla innych wykonawców, m.in. Justina Bieber’a, Maroon 5 czy Pharella.

W 2016 roku po wydaniu drugiej płyty „At Night Alone” Mike Ponser otrzymał nominację do nagrody Grammy za utwór „I Took a Pill in Ibiza”, który stał się światowym hitem.

Mike Posner zaprezentował ostatnio najnowszy singiel „Move On”, który jest zapowiedzią trzeciego albumu „A Real Good Kid”. Premiera już 18 stycznia. Wielokrotnie nagradzany artysta, autor takich hitów jak „I Took a Pill in Ibiza” czy „Cooler Than Me” zapowiedział, że ramach uczczenia wydania nowego albumu wyrusza w wędrówkę po Stanach Zjednoczonych.  Zobacz także Posłuchajcie tych […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →