Migawka Meli Koteluk już do odsłuchu w sieci!


09 listopada 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Wydana po czteroletniej przerwie płyta już hula po sklepach i internetach!

Ci, którzy mieli przyjemność być na którymś z koncertów Meli Koteluk promującym krążek “Migawka”, mogli już zapoznać się z nowym materiałem.

Od dziś “Migawka” jest dostępna dla wszystkich. Album wokalistki trafił właśnie do sklepów i na popularne serwisy streamingowe.

To my! Nadawcy “Migawki”. Za minutę sowy jako pierwsze będą mogły posłuchać nowego materiału. Od teraz płyta należy do WAS! Znajdziecie ją na Spotify, TIDAL, AppleMusic, iTunes, Deezer – w wersji fizycznej oczywiście jutro na półkach w księgarniach muzycznych. Od siebie dodam, że niezależnie od tego, co wydarzy się dalej, jestem mega wdzięczna, że dożyłam tego momentu i bardzo dumna z muzyki, która powstała. Dziękuję całemu zespołowi Dobrego odbioru!

Tak Mela Koteluk zaanonsowała premierę swojego nowego albumu na Facebooku. Koniecznie dodajcie dziś “Migawkę” do swojej playlisty!

Materiał z albumu “Migawka” będzie można usłyszeć na żywo podczas dwóch ostatnich koncertów Meli Koteluk w ramach trasy promującej płytę. 3 grudnia wokalistka w Krakowie, a dzień później – w Lublinie.

Wydana po czteroletniej przerwie płyta już hula po sklepach i internetach! Ci, którzy mieli przyjemność być na którymś z koncertów Meli Koteluk promującym krążek “Migawka”, mogli już zapoznać się z nowym materiałem. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →