Masz dosyć kebabów? Na Fine Dining Week spróbujesz dań z najlepszych polskich restauracji.


11 lutego 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Degustacja dań najlepszych krajowych szefów potrwa cały tydzień.

W Twoim menu przeważają fast- i streetfoody? Jeśli dla odmiany marzy ci się kolacja złożona z 5 dań przygotowana przez najlepszych szefów kuchni – polecamy degustację w ramach Fine Dininig Week 2018.

Fine Dining Week 2018 to możliwość spróbowania przysmaków z najlepszych restauracji w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Warszawie. Większość z nich “Żółtego Przewodnika” Gault&Millau, a do tegorocznej, 4. edycji dołączyły takie restauracje, jak warszawskie Amber Room i N31 by Robert Sowa czy poznańskie The Time i Cucina. Do 18 lutego włącznie będziecie mogli tam spróbować np. takich pyszności.

Na zjedzenie kolacji z najwyższej półki każdy ma 2 godzinki, a za 5 daniowe menu degustacyjne trzeba zapłacić 119 zł. Oczywiście wcześniej na stronie wydarzenia należy zarezerwować stolik. Udział w Fine Dining Week 2018 to też niezła opcja na Walentynki. W końcu najkrótsza droga do serca wiedzie przez żołądek. ;)

Degustacja dań najlepszych krajowych szefów potrwa cały tydzień. W Twoim menu przeważają fast- i streetfoody? Jeśli dla odmiany marzy ci się kolacja złożona z 5 dań przygotowana przez najlepszych szefów kuchni – polecamy degustację w ramach Fine Dininig Week 2018. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →