Marzą Ci się wyjątkowe muzycznie Momenty? Leć na koncert Grzegorza Hyżego!

Ania Hofman
13 listopada 2017

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Łączy klasyczny rok z nowoczesnym indie, a jego twórczość porównywana jest do muzyki grupy Coldplay. W listopadzie zagra 5 koncertów promujących album Momenty.

Swoje pierwsze kroki na ścieżce kariery stawiał w programie X Factor, gdzie zrobił wrażenie na Kubie Wojewódzkim i Cześku Mozilu. Dziś komponując utwory inspiruje się takimi artystami, jak Arctic Monkeys, London Grammar, Banners, Kings of Leon, Tom Odell czy Kensington.

Grzegorz Hyży w umiejętny sposób łączy rockowe brzmienie z wpadającymi w ucho klimatami indie popu, dlatego jego hity przypadają do gustu zarówno młodym, jak i starszemu pokoleniu.

W listopadzie na 5 klubowych koncertach Hyży będzie promować swój najnowszy krążek Momenty. 16 listopada pojawi się w gdańskim klubie B90, dzień później zagra w poznańskim B17, 19.11. zagra w warszawskiej Stodole, 21.11. w wrocławskim A2, a 22 listopada zakończy trasę występem w katowickim Królestwie.

Macie ochotę spędzić parę fajnych muzycznie momentów? Wpadajcie na koncerty Grześka!

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.