Marka URBAN OUTFITTERS wreszcie w Polsce!


11 czerwca 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Otwarcie sklepu znanej marki URBAN OUTFITTERS w warszawskiej Elektrowni Powiśle nastąpi jeszcze w tym roku!

Fashioniści czekali na ten moment! Jeden z lepszych sklepów modowych otworzy się w warszawskiej Elektrowni Powiśle, a mowa tu o URBAN OUTFITTERS.

URBAN OUTFITTERS to brand, który istnieje ponad 50 lat. Pierwszy sklep powstał na początku lat 70. w małym lokalu w Filadelfii. Początkowo stanowił przede wszystkim miejsce spotkań studentów z pobliskiego Uniwersytetu.

Obecnie sieć ma już ponad 200 oddziałów w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Europie. Na naszym kontynencie sklepy URBAN OUTFITTERS znajdziemy jedynie w kilku metropoliach, między innymi w Londynie, Berlinie, Barcelonie, Amsterdamie i Mediolanie. Marka nie stawia tutaj na ilość sklepów, pojedyncze salony otwierane są w największych miastach.

 

Sukces naszej marki opiera się na połączeniu autorskich kolekcji mody damskiej i męskiej, z kultowymi markami zewnętrznymi oraz vintage, a także kosmetykami i elementami wyposażenia wnętrz. – Emma Wisden, managing director w Urban Outfitters

Sklep URBAN OUTFITTERS w Warszawie jeszcze w tym roku

Sklep będzie mieścić się w warszawskiej Elektrowni Powiśle na dwóch piętrach. Zakres asortymentu będzie bardzo szeroki. Kupimy w nim ubrania i dodatki (zarówno produkty marki URBAN OUTFITTERS, jak i wielu marek zewnętrznych), a także kosmetyki, elementy wyposażenia wnętrz, akcesoria dla zwierząt, winyle, książki czy sprzęt elektroniczny.

Otwarcie sklepu jeszcze w tym roku!

Otwarcie sklepu znanej marki URBAN OUTFITTERS w warszawskiej Elektrowni Powiśle nastąpi jeszcze w tym roku! Fashioniści czekali na ten moment! Jeden z lepszych sklepów modowych otworzy się w warszawskiej Elektrowni Powiśle, a mowa tu o URBAN OUTFITTERS. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →