Marilyn Manson został płatnym mordercą? “Musisz to zrobić, sku***synu!”

Obserwuj nas na instagramie:

Znany wokalista zagrał główną rolę w serialu Let Me Make You a Martyr

Marilyn Manson znowu trafi na ekrany! Właśnie pojawił się zwiastun nowego serialu Marka Boone Juniora, którego premiera zaplanowana została na 6 czerwca 2017 roku.

Let Me Make You a Martyr Marilyn Manson gra rdzennego Amerykanina, który zostaje wynajęty, jako płatny morderca. Do przyjęcia tej kontrowersyjnej roli namówił go reżyser serialu, z którym Manson zaprzyjaźnił się na planie Synów Anarchii.

To taki mój niechciany mentor. Mówi mi, co mam robić. Namawia mnie do różnych rzeczy, ale jest w tym  bardzo apodyktyczny. Mówi: Musisz to zrobić, skur***synu. To ci się spodoba. – przyznaje muzyk w wywiadzie dla Rolling Stone.

 

Poza pracą na planie filmowym Marilyn Manson nagrywa z zespołem nową płytę Heaven Upside Down ma pojawić się w sklepach jeszcze w tym roku. W międzyczasie polscy fani będą mogli zobaczyć gwiazdę na żywo 21 lipca w ramach festiwalu Metal Hammer w katowickim Spodku.

Znany wokalista zagrał główną rolę w serialu Let Me Make You a Martyr.  Marilyn Manson znowu trafi na ekrany! Właśnie pojawił się zwiastun nowego serialu Marka Boone Juniora, którego premiera zaplanowana została na 6 czerwca 2017 roku. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →