Marilyn Manson został płatnym mordercą? „Musisz to zrobić, sku***synu!”


13 maja 2017

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Znany wokalista zagrał główną rolę w serialu Let Me Make You a Martyr

Marilyn Manson znowu trafi na ekrany! Właśnie pojawił się zwiastun nowego serialu Marka Boone Juniora, którego premiera zaplanowana została na 6 czerwca 2017 roku.

Let Me Make You a Martyr Marilyn Manson gra rdzennego Amerykanina, który zostaje wynajęty, jako płatny morderca. Do przyjęcia tej kontrowersyjnej roli namówił go reżyser serialu, z którym Manson zaprzyjaźnił się na planie Synów Anarchii.

To taki mój niechciany mentor. Mówi mi, co mam robić. Namawia mnie do różnych rzeczy, ale jest w tym  bardzo apodyktyczny. Mówi: Musisz to zrobić, skur***synu. To ci się spodoba. – przyznaje muzyk w wywiadzie dla Rolling Stone.

 

Poza pracą na planie filmowym Marilyn Manson nagrywa z zespołem nową płytę Heaven Upside Down ma pojawić się w sklepach jeszcze w tym roku. W międzyczasie polscy fani będą mogli zobaczyć gwiazdę na żywo 21 lipca w ramach festiwalu Metal Hammer w katowickim Spodku.

Znany wokalista zagrał główną rolę w serialu Let Me Make You a Martyr.  Marilyn Manson znowu trafi na ekrany! Właśnie pojawił się zwiastun nowego serialu Marka Boone Juniora, którego premiera zaplanowana została na 6 czerwca 2017 roku. W Let Me Make You a Martyr Marilyn Manson gra rdzennego Amerykanina, który zostaje wynajęty, jako płatny morderca. Do przyjęcia tej kontrowersyjnej […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: