Mamy przedpremierowy odsłuch płyty The Tallest Man On Earth


15 kwietnia 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Król nastrojowego folku powrócił. W piątek Kristian Matsson, znany jako The Tallest Man On Earth, zaprezentuje swój najnowszy album. Mamy jego odsłuch.

Czy jest na sali ktoś, kto nie zna utworu The Dreamer? Jego autor, czyli The Tallest Man On Earth, powraca po 4 latach ciszy. Najnowszy album Szweda zatytułowany I Love You. It’s A Fever Dream. trafi na sklepowe półki w nadchodzący piątek. Zanim to nastąpi, już dziś możemy poznać zawartość piątego krążka w dorobku Kristiana Matssona.

Najnowszą płytą Matsson powraca po czteroletniej przerwie, w trakcie której muzyk przeżył kryzysy, zarówno prywatne, jak i twórcze. Po świetnie przyjętych poprzednich krążkach i ogólnoświatowych trasach koncertowych, Szwed zapadł się pod ziemię. Powodem był m.in. rozwód z wokalistką Amandą Bergman. Co prawda, wątek ten zdominował już poprzedni album muzyka, Dark Bird Is Hometo, jak podkreśla sam Mattson, dopiero w ostatnich latach znalazł czas, by w pełni zrozumieć wagę tego zdarzenia dla własnego życia i twórczości.

Na I Love You. It’s A Fever Dream. Matsson wraca do brzmień, za sprawą których odniósł największy sukces i zjednał sobie przychylność fanów oraz krytyków na całym świecie. Najnowszy album 36-latka to poetycka, nostalgiczna podróż po akustycznym folku i americanie. Całość materiału została skomponowana przez samego Mattsona i nagrana przez niego w zaciszu własnego domu.

Nadchodzącym krążkiem The Tallest Man On Earth zdaje się raz na zawsze zamknąć pewne etapy w swoim życiu i znów zabrać słuchaczy w przyjemną, niczym nieograniczoną wędrówkę, której doskonałą ścieżką dźwiękową jest właśnie najnowszy materiał Kristiana Mattsona.

Kliknij w okładkę i posłuchaj albumu:

Album I Love You. It’s A Fever Dream. pojawi się 19 kwietnia nakładem wytwórni Dead Oceans.

Król nastrojowego folku powrócił. W piątek Kristian Matsson, znany jako The Tallest Man On Earth, zaprezentuje swój najnowszy album. Mamy jego odsłuch. Czy jest na sali ktoś, kto nie zna utworu The Dreamer? Jego autor, czyli The Tallest Man On Earth, powraca po 4 latach ciszy. Najnowszy album Szweda zatytułowany I Love You. It’s A Fever Dream. trafi na […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →