Otsochodzi wygrał milion? W jego nowym klipie wystąpił Hubert Urbański!


13 listopada 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Otsochodzi, milionerki i Hubert Urbański. Sprawdźcie, o co chodzi w teledysku do “Dla mnie”.

Co Otsochodzi zrobiłby z grubą kasą (niekoniecznie wygraną w “Milionerach”)? Tego dowiecie się oglądając jego teledysk do singla “Dla Mnie”, którym raper zapowiada kolejny album (premiera 1 lutego 2019).

Utrzymany klimacie kina akcji klip wyreżyserował Filip Bartczak, który dla Asfaltu nakręcił już takie arcydzieła jak “Nikt” Dawida Podsiadło z Bitaminą z płyty “Heartbreaks & Promises vol.4” Flirtini, “Alcatraz” z płyty “W drodze po szczęście” O.S.T.R. oraz “AHA” Otsochodzi z gościnnym udziałem Pezeta. 

Za produkcję obrazu odpowiada studio FILM FICTION. Bit do kawałka to z kolei dzieło rozchwytywanego warszawskiego producenta Zeppy Zepa, który współpracował m.in. z Taco Hemingwayem.

Zobaczcie nowy klip do tanecznego kawałka Otsochodzi “Dla mnie”.

Otsochodzi, milionerki i Hubert Urbański. Sprawdźcie, o co chodzi w teledysku do “Dla mnie”. Co Otsochodzi zrobiłby z grubą kasą (niekoniecznie wygraną w “Milionerach”)? Tego dowiecie się oglądając jego teledysk do singla “Dla Mnie”, którym raper zapowiada kolejny album (premiera 1 lutego 2019). Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →