Otsochodzi wygrał milion? W jego nowym klipie wystąpił Hubert Urbański!


13 listopada 2018

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Otsochodzi, milionerki i Hubert Urbański. Sprawdźcie, o co chodzi w teledysku do "Dla mnie".

Co Otsochodzi zrobiłby z grubą kasą (niekoniecznie wygraną w „Milionerach”)? Tego dowiecie się oglądając jego teledysk do singla „Dla Mnie”, którym raper zapowiada kolejny album (premiera 1 lutego 2019).

Utrzymany klimacie kina akcji klip wyreżyserował Filip Bartczak, który dla Asfaltu nakręcił już takie arcydzieła jak “Nikt” Dawida Podsiadło z Bitaminą z płyty “Heartbreaks & Promises vol.4” Flirtini, “Alcatraz” z płyty “W drodze po szczęście” O.S.T.R. oraz “AHA” Otsochodzi z gościnnym udziałem Pezeta. 

Za produkcję obrazu odpowiada studio FILM FICTION. Bit do kawałka to z kolei dzieło rozchwytywanego warszawskiego producenta Zeppy Zepa, który współpracował m.in. z Taco Hemingwayem.

Zobaczcie nowy klip do tanecznego kawałka Otsochodzi „Dla mnie”.

Otsochodzi, milionerki i Hubert Urbański. Sprawdźcie, o co chodzi w teledysku do „Dla mnie”. Co Otsochodzi zrobiłby z grubą kasą (niekoniecznie wygraną w „Milionerach”)? Tego dowiecie się oglądając jego teledysk do singla „Dla Mnie”, którym raper zapowiada kolejny album (premiera 1 lutego 2019). Utrzymany klimacie kina akcji klip wyreżyserował Filip Bartczak, który dla Asfaltu nakręcił już […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: