Mamy 5 nowych klipów, które musisz zobaczyć w tym tygodniu!


20 września 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Już wiemy, czego będziemy słuchać w ten weekend. :)

Jesteście spragnieni muzycznych nowości? To mamy dla Was 5 świeżutkich klipów, które zaspokoją Wasz apetyt. :) W tym tygodniu bowiem nowe teledyski wypuścili Kortez, Król, Leski, Lana Del Rey oraz 5 Seconds of Summer!

Kortez video do kawałka “Hej Wy” promujące album “Mini dom” (premiera 21.09.2018) oraz jesienną trasę koncertową.

Klipem do utworu ,,Spróbuję / STRAŻNIK” Król również zapowiada jesienne koncerty. Kawałek pochodzi z albumu “Przewijanie na podglądzie”, który ukazał się wiosną tego roku nakładem ART2 Music.

Leski z kolei cały klip do kawałka “Humanitarnie” wymyślił i nakręcił sam. :) Artysta nakręcił video zupełnie przypadkiem, gdy nocą w powrotnej drodze do domu na jednej z pobliskich szos trafił na burzę.

“Venice Bitch” to najdłuższy kawałek w karierze Lany Del Rey – ma prawie… 10 minut! Teledysk zapowiada nową płytę artystki zatytułowaną “Norman Fucking Rockwell”, która ukaże się w 2019 roku.

5 Seconds of Summer (5SOS) zaprezentowali z kolei teledysk do singla „Valentine”. Za reżyserię klipu odpowiada jeden z członków zespołu, Ashton Irwin, którego wsparł Andy Deluca. „Valentine” to singiel promujący trzeci album zespołu, „Youngblood”.

 

Już wiemy, czego będziemy słuchać w ten weekend. :) Jesteście spragnieni muzycznych nowości? To mamy dla Was 5 świeżutkich klipów, które zaspokoją Wasz apetyt. :) W tym tygodniu bowiem nowe teledyski wypuścili Kortez, Król, Leski, Lana Del Rey oraz 5 Seconds of Summer! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →