Maisie Williams zrobiła apkę dla młodych artystów! Do czego służy Daisie?


03 lutego 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Takie projekty to my bardzo lubimy!

Maisie Williams, znana szerszej publiczności jako Ayra Stark z Gry o Tron stworzyła apkę, która ma pomóc młodym artystom w robieniu kariery i w edukacji. Naszym zdaniem… strzał w dziesiątkę!

via GIPHY

Dzięki Daisie App młode, kreatywne głowy będą miały okazję do konsultacji prac z ekspertami, recenzowania projektów rówieśników, łączenia się w kreatywne teamy i szukania nowych zleceń. O swoim nowym przedsięwzięciu aktorka opowiedziała portalowi i-D.

Chcę, żeby Daisie dawała kreatywnym ludziom takie same możliwości i wsparcie, jakie ja miałam szczęście otrzymać na początku swojej kariery. Daisie przełamie tą archaiczną przepaść pomiędzy młodzieżą i kreatywnymi zawodami oferując kreatywnym indywidualistom możliwości współpracy, nauki i tworzenia. Będzie to nowy sposób na to, by odkrywać i zatrudniać młodych, utalentowanych ludzi.

Brzmi świetnie, prawda? Aplikacja Daisie, którą Maisie Williams współtworzy z filmowym producentem Dom’em Santry’m ma być gotowa już latem tego roku. Can’t wait!

Takie projekty to my bardzo lubimy! Maisie Williams, znana szerszej publiczności jako Ayra Stark z Gry o Tron stworzyła apkę, która ma pomóc młodym artystom w robieniu kariery i w edukacji. Naszym zdaniem… strzał w dziesiątkę! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i […]

Obserwuj nas na instagramie:


 

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →