Madison McFerrin na dwóch koncertach w Polsce. Mamy bilety

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Madison McFerrin - wschodząca gwiazda „soulapella” i córka Bobby’ego jesienią pojawi się na dwóch koncertach w Polsce: 23 października we Wrocławiu i 24 października w Warszawie. Sprawdź szczegóły.

Każdy pasjonata jazzu z pewnością zna nazwisko McFerrin, tak samo jak kojarzy utwór Don’t Worry Be Happy. W przypadku Madison nie jest to zwyczajna zbieżność nazwisk, artystka jest córką legendarnego Bobbiego McFerrina, a także wnuczką śpiewaka operowego Roberta McFerrina.

Chcąc pójść w ślady ojca musiała liczyć się z wysoko ustawioną poprzeczką już na starcie, na szczęście talent i charyzmę odziedziczyła po ojcu. Pochodzenie z tak utalentowanej rodziny wiązało się z długimi próbami poszukiwania własnej drogi artystycznej i odnalezienia swojego miejsca w świecie muzyki. Teraz Madison McFerrin jest wschodzącą obietnicą światowej sceny jazzowej, a jej kariera nabiera międzynarodowego rozpędu.

Muzyka Madison to nie tylko wspaniałe popisy wokalne, ale też smak, klimat i znakomite kompozycje. Niedawno artystka zaprezentowała nowy utwór Try w produkcji Taylora McFerrina na popularnym kanale Colors. Świetnie zaprezentowała się także podczas koncertu na katowickim festiwalu Tauron Nowa Muzyka.

Madison McFerrin – koncerty, bilety

Jesienią Madison zagra dwa klubowe koncerty w Polsce. 23 października we wrocławskim Starym Klasztorze i dzień później, 24 października w warszawskim BARdzo bardzo.

Wcześniej, po 1 sierpnia, Madison McFerrin pojawi się także na koncercie w ramach 12. Letniej Akademii Jazzu, gdzie wystąpi z Yumi Ito. Bilety czekają na stronie Biletomat.pl.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.