Na Zachodzie też już śmieją się z Jakóbiaka

Obserwuj nas na instagramie:

Łukasz Jakóbiak dopiął swego. Trafił do amerykańskich mediów, ale nie do telewizji, tylko tam skąd się wywodzi – na YouTube.

Kontrowersyjna akcja youtubera i mówcy motywacyjnego, Łukasz Jakóbiaka, odbiła się echem na dziesiątkach nagłówków portali, które nabrały się na wypuszczoną przez niego informację o otrzymaniu zaproszenia do programu “Ellen DeGeneres Show”. Kiedy okazało się, że wszystko było mistyfikacją, a Jakóbiak wcale nie był u Ellen, lecz nagrał “wizualizację” programu ze swoim udziałem, w której pytania zadawała mu ucharakteryzowana na DeGeneres aktorka, wielu komentatorów nie podzielało zachwytu nad jego kreatywnością i sposobem działania.

Do grona, które poczuły się nie tylko zaniepokojone wysiłkiem włożonym w zbudowanie całego studia, ale też tym, co w swojej “wizualizacji” mówi Jakóbiak, dołączyli vlogerzy z popularnengo amerykańskiego kanału YouTube h3h3Productions. Prowadzący kanał nazywa Jakóbiaka, w materiale w całości poświęconym jego “wizualizacji” wizyty u Ellen, niebezpiecznym stalkerem.

łukasz jakóbiak

– Jestem przekonany, że Ellen wystąpiła właśnie o sądowy zakaz zbliżania się do niej – skomentował polskiego youtubera Ethan.

Określenia “stalker” i “przerażające” padają w materiale najczęściej. Amerykańcy youtuberzy określili też działanie Jakóbiaka jako “żenujące”, “niebezpieczne”, “prawdopodobnie nielegalne” oraz polegające na “fetyszyzowaniu znanych ludzi”, komentując jego opowieść o spotkaniu z Anastacią. Polski youtuber wyśledził, jakim samolotem będzie leciała artystka i poprosił o miejsce obok niej, podając się się za jej przyjaciela.

Chyba nie takiego odbioru za granicą spodziewał się autor programu “20m2 Łukasza”…

Łukasz Jakóbiak dopiął swego. Trafił do amerykańskich mediów, ale nie do telewizji, tylko tam skąd się wywodzi – na YouTube. Kontrowersyjna akcja youtubera i mówcy motywacyjnego, Łukasz Jakóbiaka, odbiła się echem na dziesiątkach nagłówków portali, które nabrały się na wypuszczoną przez niego informację o otrzymaniu zaproszenia do programu “Ellen DeGeneres Show”. Kiedy okazało się, że […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →