Lubisz zakręcić nóżką? W Warszawie zagra największa gwiazda electro swingu.


26 listopada 2017

Podziel się newsem:

It don’t mean a thing, if it ain’t got that swing!

Czy może być coś lepszego do wywijasów na parkiecie, niż połączenie jazzu i elektroniki? Już w marcu w Warszawie pojawi się energetyczny Parov Stelar, który ze swoim live bandem poniesie do tańca wszystkich miłośników swingowych klimatów w nowoczesnym wydaniu.

24 marca 2018 roku Parov Stelar z zespołem zagra na warszawskim Torwarze kawałki z najnowszego albumu The Burning Spider.

Swingowe klimaty, sample ze starych jazzowych kawałków, wokale Muddy Watersa, Lightnin’ Hopkinsa i Anduze, a to wszystko w bardzo przyjemnej, energetyczno/elektronicznej oprawie. Parov Stelar to niekwestionowana gwiazda electro swingu. Do tańczenia dla tych, którzy czują bluesa, ale lubią też zakręcić nóżką do czegoś bardziej współczesnego. ;)

It don’t mean a thing, if it ain’t got that swing! Czy może być coś lepszego do wywijasów na parkiecie, niż połączenie jazzu i elektroniki? Już w marcu w Warszawie pojawi się energetyczny Parov Stelar, który ze swoim live bandem poniesie do tańca wszystkich miłośników swingowych klimatów w nowoczesnym wydaniu. 24 marca 2018 roku Parov Stelar […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
140 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.