Lubisz rysować? Jarasz się animacją? Teraz możesz na tym zarobić…


30 października 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Dom produkcyjny Timecode zorganizował konkurs dla młodych animatorów i motion designerów!

Lubisz opowiadać historię za pomocą ruchomych obrazków? Właśnie ruszył kreatywny konkurs, który może stać się trampoliną dla Twojej kariery!

Akcja Animacja 2017 to konkurs, w którym należy zilustrować za pomocą animacji jeden z 6 zadanych tematów. Wśród zadań znalazły się briefy dla takich marek, jak Cinema City, PKP czy Premium Mobile.

Każdy uczestnik ma do wyboru 6 ścieżek dźwiękowych oraz bazę zdjęć, grafik i plików video, które może wykorzystać do stworzenia własnej animowanej historii.

Do zgarnięcia jest całkiem spora kaska – zwycięzca otrzyma nagrodę w wysokości 10 tysięcy złotych. Konkurs trwa do 12 grudnia i przeznaczony jest dla młodych twórców w wieku 18-35 lat. Więcej informacji o konkursie Akcja Animacja znajdziecie TUTAJ.

 

Dom produkcyjny Timecode zorganizował konkurs dla młodych animatorów i motion designerów! Lubisz opowiadać historię za pomocą ruchomych obrazków? Właśnie ruszył kreatywny konkurs, który może stać się trampoliną dla Twojej kariery! Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →