Lubisz ręczną robotę? Wybierz się na warsztaty… z haftu erotycznego!


28 lutego 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Zajęcia w Stacji Muranów poprowadzi współtwórczyni marki Lucky Shirt – Ewelina Klećkowska.

Kiedyś hasło “Koło gospodyń wiejskich” było szczytem obciachu, a haft kojarzył się głównie z… konsekwencjami przedawkowania alkoholu.

Na szczęście tradycyjne rzemiosła wracają do łask, a wszystko zrobione zgodnie z ideą DIY jest powodem do dumy. Teraz macie więc okazję nadrobić zaległości z ZPT i nauczyć się haftu w dość niekonwencjonalny sposób.

W Stacji Muranów 4 marca odbędą się 4-godzinne warsztaty z haftu erotycznego! Pod okiem Eweliny Klećkowskiej dowiesz się, jak przenosić wzory na tkaninę, pracować na tamborku oraz poznasz najpopularniejsze ściegi.

Prowadząca przygotuje kilkadziesiąt erotycznych wzorów oraz zapewni wszelkie materiały. Ale jeśli ktoś zechce mieć nieprzyzwoity haft na koszulce lub poszewce – też da się zrobić! Przecież takim obrazkiem na T-Shircie chyba nikt nie pogardzi. ;)

Warsztaty kosztują 200 zł, a szczegółowe info o zapisach i warunkach znajdziecie tutaj.

A jeśli nadal wydaje się Wam, że robótki ręczne to nudy – odpalcie sobie Brzechwę w wykonaniu Bajora z muzyką Rubika. :D

Fot. Zwykłe Życie

Zajęcia w Stacji Muranów poprowadzi współtwórczyni marki Lucky Shirt – Ewelina Klećkowska. Kiedyś hasło “Koło gospodyń wiejskich” było szczytem obciachu, a haft kojarzył się głównie z… konsekwencjami przedawkowania alkoholu. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →