Lubisz kulturę, fajnych ludzi i dobry house? W nowej poznańskiej miejscówce poczujesz się, jak w domu!


08 listopada 2017

Obserwuj nas na instagramie:

W mieszkaniu na ulicy Szkolnej w Poznaniu powstaje miejsce dla wszystkich ludzi z dobrą zajawką.

Kulturę wynosi się z domu – takie hasło przyświeca nowej poznańskiej miejscówce, która rusza już w najbliższy weekend. HOUSE będzie mieścił się w jednej z kamienic przy Starym Rynku i wygląda na to, że dla wielu stanie się po prostu – drugim domem.

W tygodniu HOUSE na Szkolnej działalnością będzie przypominał nieformalny dom kultury – w planach są wystawy, zajęcia jogi, warsztaty dj’skie i projekcje filmów. Ale do domu będzie można też po prostu wpaść, by posiedzieć w miłym towarzystwie, poczytać książkę lub pograć w planszówki.

W weekend będzie bardziej imprezowo – na biforach organizowanych w domu będzie można zakręcić nóżką do house’ów serwowanych przez lokalnych (i nie tylko) DJ’ów.

HOUSE na Szkolnej rusza już w najbliższy piątek – 10 listopada o 19:00 – zagra Hrabioza Soundsystem, a dzień później za deckami pojawią się Arcode, Tyler i Lewa.

Aby wejść na obie imprezy, należy zaopatrzyć się w kartę klubową HOUSE’u. By ją zdobyć należy napisać PV na fanpage’u nowej poznańskiej miejscówki. 

W mieszkaniu na ulicy Szkolnej w Poznaniu powstaje miejsce dla wszystkich ludzi z dobrą zajawką. Kulturę wynosi się z domu – takie hasło przyświeca nowej poznańskiej miejscówce, która rusza już w najbliższy weekend. HOUSE będzie mieścił się w jednej z kamienic przy Starym Rynku i wygląda na to, że dla wielu stanie się po prostu […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →