Lubisz dobry street food? Pomóż odbudować ZUOM – kultową miejscówkę w Poznaniu!


25 listopada 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Za wsparcie odbudowy możesz nawet liczyć na… własnego burgera w menu!

ZUOM to jedna z kultowych miejscówek w Poznaniu, która niestety doszczętnie spłonęła w połowie listopada. Nie wiadomo jeszcze, jakie były przyczyny pożaru, ale od razu po tragedii fani najlepszych buł w mieście postanowili pomóc właścicielowi w odbudowie nietypowej knajpy.

Co takiego wyjątkowego miał w sobie ZUOM? Po pierwsze charyzmatycznego właściciela, który porzucił pracę w korpo, by wysmażać Poznaniakom pyszne klopsy. Po drugie, wystrój – miejscówka bowiem, jak sama nazwa wskazuje, czerpała inspiracje i częściowo materiały z pobliskiego złomowiska przy Kościelnej. Dzięki temu kontener Karlosa wyróżniał się oryginalnością w poznańskim pejzażu.

Po natychmiastowym odezwie zaprzyjaźnionych klientów ostatecznie akcja odbudowy ZUOMU trafiła na portal Polak Potrafi. Tam możecie dowiedzieć się więcej o starym i nowym ZUOMIE oraz jego właścicielu. Jeśli macie dużo hajsów, możecie nawet wykupić sobie własną pozycję w menu. :) Zwykli zjadacze chleba (i burgerów) mogą poprzestać na talonie na bułkę z klopsem, którą Karlos zaserwuje im w odbudowanym ZUOMIE. 

Wpadajcie na stronkę Polak Potrafi i pomóżcie odbudować kultową miejscówkę w Poznaniu! Liczy się każda złotówka. :D

Za wsparcie odbudowy możesz nawet liczyć na… własnego burgera w menu! ZUOM to jedna z kultowych miejscówek w Poznaniu, która niestety doszczętnie spłonęła w połowie listopada. Nie wiadomo jeszcze, jakie były przyczyny pożaru, ale od razu po tragedii fani najlepszych buł w mieście postanowili pomóc właścicielowi w odbudowie nietypowej knajpy. Zobacz także Co obejrzeć po […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →